Eestseisus

Eestseisus on piirkonna juhtidest koosnev seltsi juhtorgan, mis juhib seltsi tegevust üldkoosolekute vahelisel perioodil.
Eestseisusega saad kiiresti ühendust kirjutades eestseisuse liikmete listi ekos@lists.oesel.ee

Piirkonnad on 15 maakonda ja Tallinn, Tartu.

Juhatuse esimees: Keirin Ritval, Harjumaa, keirin.ritval@gmail.com
Juhatuse liige: Terje Raudsepa Raplamaa terje.raudsepa@rvg.edu.ee
Juhatuse liige: Kristi Teder Järvamaa tederkristi@gmail.com

Inna Tolsa Ida-Virumaa itolsa@gmail.com
Mare Rosin Jõgevamaa mare.rosin@mail.ee
Tiia Kütt Saaremaa tiiakutt@hot.ee
Siiri Reimann Läänemaa siiri.reimann@gmail.com
Sirje Rohtla Tallinn sirjer@colleduc.ee
Margit Toim Pärnumaa margit.toim12@gmail.com
Liivi Orav Valgamaa liivi.orav@mail.ee
Ragna Meeliste Võrumaa ragna.meeliste@gmail.com
Tatjana Anniko Viljandimaa tatjana.anniko@klk.vil.ee
Merle Randla Põlvamaa merle.randla@gmail.com
Siret Lahemaa Hiiumaa siretlahemaa@gmail.com
Kadi Inno Lääne-Virumaa kadinno@gmail.com
Merike Hirsnik Tartumaa merike.hirsnik@variku.tartu.ee                                                              Kairi Kotkas Tartu kairi.kotkas@gmail.com

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga